Mieszkanie na Zabłociu


salon1Salon
Salon o powierzchni ponad 20m2 jest wydzielonym pomieszczeniem, niepołączonym z kuchnią lecz częściowo otwartym na przedpokój. Posiada ogromne okna na całej ścianie, które wpuszczają bardzo dużo światła. W salonie mamy część wypoczynkową, tak zwany “kącik kawowy” oraz telewizor zakomponowany na wspólnej ścianie z biokominkiem.
salon2
salon3
salon4
salon5
salon6


kuchnia2Kuchnia
Białe, lakierowane meble kuchenne i ciemny blat tworzą chłodną, kontrastową kombinację. W kuchni umieszczono także stół jadalniany, na wyraźne życzenie Inwestorów zlokalizowany tutaj, nie w salonie.
kuchnia1
kuchnia3


sypialnia1Sypialnia
W sypialni dominuje duże łóżko na tle lekko połyskującej tapety. Całą przeciwległą ścianę zajmuje ogromna szafa wnękowa o lustrzanych drzwiach. Z szafą zintegrowane jest niewielkie miejsce do pracy.
sypialnia2


łazienka1Łazienka
Łazienka, podobnie jak reszta mieszkania, opiera swoją estetykę o silny kontrast: białe płytki oraz grafitową mozaikę. Jedynym zmiękczeniem surowego charakteru tego wnętrza jest trójwymiarowy wzór na płytkach. W łazience planowana była początkowo tylko wanna, jednak po powiększeniu jej o wnękę (kosztem sąsiedniego pokoju) został zaprojektowany także prysznic.
łazienka2