O FIRMIE


Kto?

Jagoda Matyjewicz, architekt wnętrz, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom na wydziale Architektury Wnętrz, dodatkowe studia w Pracowni Projektowania Komunikacji Wizualnej na Wydziale Form Przemysłowych), stypendystka na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii. Redaktorka tekstów prasowych i internetowych o tematyce architektury wnętrz i designu, autorka bloga "Jasna Strona Wnętrza". Rodowita Krakowianka, pasjonatka sztuki i designu, kochająca rozwiązania minimalistyczne, acz niebanalne.

Z kim współpracujemy?

Formiko Design współpracuje z doświadczonymi wykonawcami i producentami działającymi głównie na terenie Małopolski. Posiadamy sprawdzoną bazę osób i firm dzięki którym jesteśmy w stanie zadbać o pełną realizację projektu, sprawnie przechodząc przez wszystkie jego etapy: przystosowanie instalacji, prace wykończeniowe (flizowanie, malowanie, zabudowy i sufity regipsowe), stolarkę, wykonanie wszystkich typów mebli na zamówienie, a także unikatowe dekoracje i detale wykonywane przez krakowskich artystów.

Jak pracujemy?

Oferujemy wiele możliwości współpracy projektowej. Poszczególne etapy i rodzaje projektów opisane są w menu "Oferta". Na każdym etapie projektowania ściśle współpracujemy z naszymi Inwestorami. Wspólnie podejmujemy wszystkie decyzje, zarówno te kluczowe, jak i poboczne, słuchamy wszystkich sugestii i uwag, nie odrzucamy z góry nawet najbardziej szalonych pomysłów. Naszych Inwestorów staramy się poznać, zarówno pod kątem gustu jak i osobowości, gdyż chcemy tak zaprojektować wnętrza, aby czuli się oni w nich dobrze i "u siebie".