Mieszkanie na Klinach


Kuchnia
Projekt kuchni w bieli z akcentami czekoladowego drewna wenge. Daje to efekt czystości i minimalizmu kolorystycznego. Kuchnia została rozplanowana osiowo, blaty robocze biegną po obu stronach, zaś centralnym punktem wnętrza jest stolik jadalny. Pomieszczenie jest jasne i dobrze doświetlone, zaprojektowano różnorodne, energooszczędne oświetlenie: halogeny LED w suficie podwieszonym, paski LED podkreślające krawędź podwieszenia i doświetlające blaty, oraz dekoracyjne lampki tuż nad stołem.


Salon
Projekt salonu, utrzymanego w delikatnej, biało-beżowej kolorystyce. Salon podzielony jest na część jadalną i wypoczynkową, w części jadalnej dominuje 6-osobowy stół, zaś w części wypoczynkowej sofa z szezlongiem oraz telewizor. Dodatkową ozdobą wnętrza jest biokominek, wyeksponowany przez białą zabudowę regipsową. Ze względu na niewielką liczbę szaf w całym mieszkaniu w salonie musiała znaleźć się duża szafa, która została zaprojektowana jako biała ściana w części jadalnej, urozmaicona dwoma niewielkimi otwartymi pólkami. Oświetlenie jest zróżnicowane i funkcjonalne, do dyspozycji są 2 lampy sufitowe podkreślające strefy salonu, doświetlenie krawędzi sufitu za pomocą paska LED oraz oświetlenie boczne, w tym doświetlenie biokominka.


Łazienka
Projekt łazienki nawiązuje stylem i kolorystyką do stylu obecnego w kuchni. Podstawę stanowią płytki gresowe w kolorze białym, powiększające optycznie niewielkie pomieszczenie, zaś ich uzupełnieniem są płytki i elementy czarne, nadające mu charakter i styl. Dodatkowo na naprzeciwległych ścianach zamontowano dwa duże lustra, także poprawiające przestrzenność wnętrza. W łazience usunięto wannę, na jej miejsce powstał duży i wygodny brodzik z deszczownicą, oddzielony od reszty pomieszczenia niewielką ścianką.


Sypialnia
Projekt sypialni w ciepłym odcieniu beżu, z podwójnym łóżkiem. Wyrazistym akcentem kolorystycznym jest ciemna szafa-garderoba, oraz galeria rodzinnych zdjęć w ramach kontrastujących z kolorem ściany.


Pokój córki
Pokój 3-letniej dziewczynki, uroczej miłośniczki księżniczek i koników Pony. W pokoju znajduje się wszystko, czego jego mała właścicielka potrzebuje do odpoczynku,zabawy i rozwoju: wygodne łóżko, niewielkie biurko, przestronna szafa na ubrania i skarby. A wszystko utrzymane w kolorystyce, którą mała księżniczka lubi najbardziej.


Przedpokój
Przedpokój łączy ze sobą przestrzenie pokoi, utrzymane w odcieniach beżu oraz białe wnętrza kuchni oraz łazienki. Został zaprojektowany tak, aby podkreślać spójność mieszkania jako całości i scalać poszczególne wnętrza. Dodatkową ozdobą długiego holu jest galeria zdjęć.