Lazurowe mieszkanko


salon9Salon
Niewątpliwym sercem mieszkania jest salon połączony z kuchnią i jadalnią. Króluje w nim piękna, aksamitna sofa w morskoniebieskim kolorze. Była ona od samego początku wielkim marzeniem Pani Domu, nawet na etapie, gdy mieszkanie było jeszcze przysłowiową “dziurą w ziemi”.
Intensywność błękitu uzupełniliśmy miedzianymi dodatkami.
salon10
salon1
salon4


kuchnia2Kuchnia i jadalnia
Klasyczne kolory w ponadczasowym zestawieniu. Naturalny, polski dąb, biel i głęboki grafit to wspaniałe połączenie dla mebli kuchennych: nie nudzi się i nigdy nie wychodzi z mody, co w przypadku mebli trudnych do wymiany, robionych pod wymiar ma kolosalne znaczenie. Do tego ta cudowna mozaika…
Meble kuchenne płynnie przechodzą w zabudowę przedpokoju, co oszczędza miejsce i pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania.
kuchnia4
kuchnia1
salon5


sypialnia2Sypialnia
Intensywne odcienie błękitu, wyrafinowane materiały obiciowe i toaletka. Do tego akcenty miedzi i czerni.
sypialnia1
sypialnia6
sypialnia7


julianka2Pokoik dziecka
Pokoik dla kilkumiesięcznego chłopczyka, utrzymany w stylistyce doskonale nawiązującej do reszty domu a jednocześnie dopasowany do swojego małego lokatora. Niezbędne wyposażenie, czyli łóżeczko, komodę czy szafę uzupełniliśmy fotelem do karmienia i florystycznymi dekoracjami.
julianka4
julianka3
julianka1


łazienka wanna 2Łazienka 1
Mieszkanie posiada dwie łazienki: większą, wyposażoną w wannę i mniejszą, wyposażoną w prysznic. Obie utrzymane są w identycznej, biało-grafitowo-drewnianej tonacji o zróżnicowanych teksturach. Lustro jest pięknie podświetlane na całej długości.
łazienka wanna 4
łazienka wanna 7
łazienka wanna 1


łazienka prysznic 1Łazienka 2
Mniejsza łazienka, z prysznicem. Wewnątrz kabiny dla wygody użytkowników wykonano opłytkowane siedzisko.
łazienka prysznic 2łazienka prysznic 3


korytarz3Przedpokój
korytarz2
korytarz1