Dwupoziomowe mieszkanie w Bieńczycach


salon5Salon
Całą dolną kondygnację mieszkania zajmuje salon z aneksem kuchennym oraz niewielka łazienka. Głównym akcentem jest tu cegła. Wykorzystano oryginalną cegłę pochodzącą z rozbiórki XIX-wiecznej kamienicy, która posiada piękny, właściwy prawdziwej cegle koloryt i strukturę. W przestrzeni parteru wygospodarowano także miejsce na część jadalną: okrągły stół z jasnego drewna.
salon1
salon2
salon3
salon4


kuchnia1Kuchnia
Kuchnia jest integralną częścią przestrzeni parteru. Meble są lakierowane na biały mat, uzupełnione jedynie drewnem i szkłem. zaprojektowano także wyspę, która pełni aż trzy funkcje: jest dodatkowym blatem roboczym, od strony kuchni posiada szuflady służące przechowywaniu, zaś od strony salonu jest podwyższona i pełni funkcję blatu jadalnianego.
kuchnia3
kuchnia2


łazienka dół a1Łazienka dolna
Każda kondygnacja tego mieszkania posiada swoją łazienkę. Łazienka dolna wyposażona jest w umywalkę i toaletę, zaś całą jej tylną część odgrodzono szklanymi drzwiami tworząc wygodną kabinę prysznicową. zastosowano w niej odpływ liniowy, dzięki czemu mogło powstać wrażenie ciągłości podłogi i ściany.
łazienka dół1
łazienka dół2


sypialnia3Sypialnia
Sypialnia zlokalizowana jest na górnym, prywatnym piętrze mieszkania. Utrzymana jest w jasnej kolorystyce, ocieplonej drewnem. Przy łóżku znajduje się maleńka toaletka.
sypialnia2
sypialnia1


łazienka góra1Łazienka górna
Prywatna łazienka Inwestorów, zlokalizowana na piętrze. Wyposażona w wannę, toaletę oraz dużą umywalkę z szafka i blatem. Kolorystyka jest spokojna, delikatny tynk strukturalny współgra z kremową płytką i naturalnym drewnem.
łazienka góra2
łazienka góra3