Apartament na Dąbiu


salon1Salon
Salon znajduje się na parterze apartamentu i, wbrew obecnie panującemu trendowi, nie jest połączony z kuchnią. Wykończono go z użyciem egzotycznego drewna iroko, zaś biokominek zdobi naturalny kamień.
salon3
salon2
salon4
salon5
salon6


kuchnia1Kuchnia
Kuchnia kontynuuje założenia kolorystyczne salonu: wybrano barwy ciepłego, delikatnego beżu w połączeniu z fornirem. Blat jest kamienny, co zapewnia najwyższą jakość estetyczną a także optymalny komfort użytkowania.


hol3Hol i schody
Hol prowadzący od drzwi wejściowych w głąb mieszkania wyłożono gresem o wzorze imitującym dywan. Zabieg ten daje efekt prowadzenia wzroku osoby wchodzącej i tym samym zapraszania jej do wnętrza. Warto zwrócić uwagę na schody. Zostały one wykonane w technice dywanowej, z identycznego jak na podłodze drewna iroko. Balustrada jest szklana, dzięki czemu optycznie jest lekka i delikatna. Pod schodami zabudowano praktyczną szafę na odzież wierzchnią, obuwie a także artykuły gospodarcze i odkurzacz.
hol1
schody2
schody1
hol2


lazienka_gorna3Łazienka
Jest to jedna z dwóch łazienek, znajdująca się na piętrze apartamentu. Obecna w całej aranżacji ciepła kolorystyka pojawia się i tutaj: kremowo-beżowe gresy wzbogacone o szklaną mozaikę nadają pomieszczeniu szlachetnego ciepła. Warto zwrócić uwagę na nietypową, stojąca umywalkę, przełamującą klasyczny wygląd odrobiną nowoczesności.
lazienka_gorna1
lazienka_gorna2


pokoj_dziewczynki2Pokój 2-latki
Pokój malutkiej córeczki Inwestorów. Pokoik dostosowany jest kolorystycznie do potrzeb małej damy: białe mebelki na tle tle różowych ścian są dziewczęce, delikatne i urocze.
pokoj_dziewczynki1


pokoj_chlopca1Pokój 7-latka
Pokój 7-letniego syna Inwestorów. Pokoik nawiązuje do największej pasji chłopca: futbolu.
pokoj_chlopca2


gabinet1Gabinet
Niewielki pokój pełniący funkcje gabinetu oraz pokoju gościnnego. Obszerne szafy mieszczą dokumentację, zaś rozkładana sofa pozwoli w razie potrzeby na przenocowanie gościa.