Mieszkanie dla czworga


salon 1 Salon
Projekt jasnej przestrzeni pełniącej funkcje kuchni, jadalni i salonu z kominkiem. W salonie zastosowano stonowaną kolorystykę chłodnych beży uzupełnionych bielą i drewnem. Uwagę zwraca zabudowa telewizora, będąca jednocześnie ramą dla biokominka (mieszkanie nie posiada instalacji kominowej umożliwiającej instalację kominka tradycyjnego).
salon 2
salon 3


kuchnia 1 Kuchnia
Kuchnia wyodrębniona jest z przestrzeni dziennej. Meble minimalistyczne, nie narzucają stylu reszcie pomieszczenia, będąc jednocześnie uzupełnieniem kolorystycznym dla stonowanej kolorystyki salonu. zabudowa ma kształt litery “U”, dzięki czemu tworzy się blat rozdzielający funkcjonalnie kuchnię od salonu i dający dodatkową przestrzeń roboczą i do przechowywania.


jadalnia 1Jadalnia
Mieszkanie nie posiada wydzielonej jadalni, jednak aby życie rodzinne mogło toczyć się wokół stołu zaprojektowano go jako kontynuację zabudowy kuchennej. Jest on zintegrowany wizualnie z meblami a jednocześnie, dzięki możliwości odsunięcia go i rozłożenia, stanowi całkowicie oddzielną funkcje.


łazienka dół1 Łazienka na dole
Mieszkanie początkowo posiadało tylko jedną łazienkę, na górnej kondygnacji. Przeprojektowanie toalety znajdującej się na kondygnacji dolnej i jej powiększenie umożliwiło stworzenie drugiej, w pełni funkcjonalnej, choć niewielkiej łazienki. Jest ona niezbędna, ponieważ na dolnej kondygnacji znajduje się nie tylko salon, lecz także sypialnia.
łazienka dół2


sypialnia 2Sypialnia
Projekt sypialni w odcieniach szarości. Pomieszczenie wyposażono w łóżko oraz duży regał na książki oraz drobiazgi. Wezgłowie łóżka zastąpiono dużym, tapicerowanym panelem montowanym bezpośrednio do ściany.
sypialnia 1


pokój Tosi 1Pokój sześciolatki
Na górnej kondygnacji znajdują się pokoje córek. Sześciolatka kocha kolorystykę fioletów i różu, jest także uzdolniona muzycznie. Jej wiek sprawia, że potrzebuje ona zarówno przestrzeni do wypoczynku jak i miejsca pracy szkolnej. Jako młodej damie zaprojektowano dla niej również toaletkę: miejsce przechowywania dziewczęcych skarbów.
pokój Tosi 2
pokój Tosi 3


pokój Gabrysi 1Pokój trzylatki
Dla trzyletniej dziewczynki zaprojektowano pokoik jasny, delikatny i uroczy. Motywem przewodnim są sówki, zarówno w detalach tekstylnych jak i w formie rysunku ściennego. Pokój ma za zadanie rosnąć razem z właścicielką, dlatego w miarę potrzeb krzesełka i stolik dziecięcy zostaną zastąpione przez biurko.
pokój Gabrysi 2
pokój Gabrysi 3


łazienka góra 1Łazienka na górze
Łazienka na piętrze będzie głównie (choć nie tylko) użytkowana przez dzieci. Posiada wannę, nablatową umywalkę, toaletę oraz szafę ukrywającą pralkę i suszarkę.
łazienka góra 3
łazienka góra2