Dom pod Krakowem


Wirtualny spacer po całym wnętrzu


Najlepiej oglądnąć go w trybie pełnoekranowym. W tym celu należy po uruchomieniu wcisnąć przycisk “Full screen” lub klawisz “F”.
Wizualizacje statyczne

salon1Salon
Parter domu ma dwie wysokości. Do salonu i kuchni schodzi się po trzech stopniach, dzięki czemu sufit znajduje się na wysokości ponad trzech metrów, tworzą wrażenie przestrzenności. Wielkie drzwi balkonowe salonu prowadzą wprost do ogrodu. W salonie głównym akcentem jest drewniana zabudowa telewizora (lekko rozjaśniony dąb), przechodząca w dekoracyjny ażur na suficie. Pozostałe elementy utrzymane w odcieniach chłodnych beżów i szarości tworzą wnętrze jednocześnie przytulne i nowoczesne.
Grafiki na ścianach: Rafał Ziembiński.
salon4
salon2
salon3
salon5


kuchnia1Kuchnia
Do kuchni przechodzi się bezpośrednio z salonu, przejście okalają lakierowane listwy. Meble kuchenne wykonano łącząc szary, matowy lakier, biały lacobel oraz fornir o fornir z rozbielonego dębu. Całości dopełnia ciemny, kamienny blat. Dekoracyjna tapeta zdobiąca ścianę na wprost wejścia wyznacza linię poprowadzenia podwieszenia w suficie oraz przejścia między podłogą gresową a drewnianą.
kuchnia3
kuchnia2


łazienka dolna1Łazienka na parterze
Łazienka na parterze jest długa i wąska, dlatego, aby zoptymalizować przestrzeń, toaleta i umywalka wraz z szafką zostały umieszczone kolejno, na jednej ścianie, zaś kabina prysznicowa stworzona została przez zamknięcie szklanymi drzwiami i ścianką całej tylnej części pomieszczenia.
łazienka dolna2


przedpokój1Przedpokój
Widok, który ukazuje się oczom wchodzącego, to jasny, ciepły przedpokój i drewniano-białe schody z podświetleniem każdego stopnia.


łazienka górna1Łazienka na piętrze
Łazienka niewiele większa od tej na parterze i podobnie jak ona posiadająca wydłużony kształt. Aby w pełni wykorzystać jej powierzchnię a także zminimalizować problemy mogące wynikać ze skośnego sufitu w najdalszej, a zarazem najniższej części pomieszczenia umieszczono wannę, dodatkowo odsuwając ją od ściany o szerokość półki na kosmetyki oraz baterię wannową. Pozostałe elementy tj, umywalka, toaleta oraz bidet umieszczono kolejno przy jednej ścianie. Akcentem dekoracyjnym tego pomieszczenia jest mozaika z lekko patynowanej miedzi.
łazienka górna2


gabinet1Pokój do pracy
Na pietrze znajduje się duży pokój przeznaczony do pracy i rekreacji. Jest to niejako dodatkowy, prywatny salon a także miejsce w którym można w spokoju wykonywać prace biurowe.
gabinet3


sypialnia3Sypialnia
Niewielka sypialnia wyposażona jest w łóżko, komodę RTV oraz toaletkę z lustrem. Ściana znajdująca się za wezgłowiem łóżka jest z przyczyn technicznych nadbudowana, jednak nadbudowa poprowadzona została w pewnej odległości od otaczjących ścian i sufitu. W powstałej przestrzeni, pomalowanej na grafitowo poprowadzono oswietlenie dekoracyjne.
sypialnia1
sypialnia2


pokój MarysiPokój córki
Pokój 16-letniej córki Inwestorów utrzymany jest w lekkiej kolorystyce. Dziewczyna miała ogromny wpływ na jego kształt i wygląd, w dużej mierze sama kreując swoją przestrzeń i wypełniając ją ulubionymi drobiazgami i kwiatami.
pokój Marysi2


pokój Maćka1Pokój syna
Pokój 13-letniego syna Inwestorów nawiązuje do jego hobby: sagi filmowej “Star Wars”.